Kartonové krabice

Kartonové obaly na míru

Klopové krabice z vlnité lepenky (3VL)

Klopové krabice jsou kartonové boxy s klasickou konstrukci (tzn., že po složení klop se uzavírají lepicí páskou). Na výrobu klopových krabic menších či středně velkých rozměrů se používá 3 vrstvá vlnitá lepenka. Vzhledem ke své nosnosti (cca do 10 kg) slouží klopové krabice 3VL zpravidla k přepravě nebo uskladnění lehkého, resp. malého zboží. Klopové krabice velkých rozměrů v provedení 3VL plní funkci přebalu nebo návleku, tedy ochrany zboží před poškrábáním.

Klopové krabice 3VL na přání potiskneme jednoduchým potiskem (např. logem), což vaše zboží na první pohled odliší, resp. zvýrazní na cestě k zákazníkovi. Praktickým pomocníkem jsou též „odnosné otvory“ usnadňující manipulaci.

Krabice z vlnité lepenky 3VL je snadno recyklovatelný obal, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

Klopové krabice z vlnité lepenky (5VL)

Klopové krabice jsou kartonové boxy s klasickou konstrukci (tzn., že po složení klop se uzavírají lepicí páskou). Na výrobu klopových krabic středních nebo velkých rozměrů se používá 5 vrstvá vlnitá lepenka. Vzhledem ke své nosnosti (cca 10+ kg) slouží klopové krabice 5VL zpravidla k bezpečné přepravě a uskladnění těžšího nebo objemnějšího zboží.

Klopové krabice 5VL na přání potiskneme jednoduchým potiskem (např. logem), což vaše zboží na první pohled odliší, resp. zvýrazní na cestě k zákazníkovi. Praktickým pomocníkem jsou též „odnosné otvory“ usnadňující přepravu, manipulaci či stohování.

Krabice z vlnité lepenky 5VL je snadno recyklovatelný obal, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

Výsekové krabice bez potisku

Výsekové krabice vyrábíme prostřednictvím výsekových nástrojů z hladké či vlnité lepenky. Výsekové krabice dodáváme v rozloženém stavu a mohou se jednoduchým způsobem seskládat.

Výsekové krabice bez potisku jsou snadno recyklovatelným obalem, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

Výsekové krabice s potiskem

Výsekové krabice vyrábíme prostřednictvím výsekových nástrojů z hladké či vlnité lepenky. Pakliže i u vašeho zboží platí, že obal prodává, jsou ideální volbou výsekové krabice s potiskem. Výsekové krabice dodáváme v rozloženém stavu a mohou se jednoduchým způsobem seskládat.

Výsekové krabice s potiskem jsou snadno recyklovatelným obalem, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

příprava + výrova kartonových krabic

Kontaktujte nás

Z jakého důvodu vás zajímá Apelo | obalové materiály?

Výrobní firma Apelo s.r.o.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Apelo s.r.o., Pardubická 528

537 01 Chrudim, Česká republika

tel.: (+420) 777 741 542

e-mail: info@apelo.cz